apelu podsumowującym I śródrocze roku szkolnego 2018/2019

W piątek 11 stycznia na apelu podsumowującym I śródrocze roku szkolnego 2018/2019, nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych. Dyplomy uznania otrzymali uczniowie, którzy przystąpili do Akcji Zbiórki Elektrośmieci oraz przyczynili się do większej dbałości o czystość naszego otoczenia.

Za zbiórkę makulatury, która została przeprowadzona pod przewodnictwem Rady Rodziców wraz z opiekunami Emilią Jankowską oraz Anną Falkowską – nagrody w oddziałach (po przeliczeniu ilości kilogramów makulatury na ilość uczniów w klasie ) otrzymały:

– oddział przedszkolny:

I miejscegrupa O b

II miejscegrupa O a

III miejscepunkt przedszkolny

– oddział klas  IV – VI

I miejsceV a

II miejsceVI

III miejsceIV a

– oddział klas I – III

I miejsceII a

II miejsceIII

III miejsceII b

– odział klas VII, VIII i gimnazjum

I miejsce VIII

II miejsceVII

III miejsceIII B

Za udział w tej akcji klasy nagrodzone zostały słodkimi upominkami. Klasy, które przyniosły najwięcej makulatury otrzymały nagrody finansowe:

za I miejsce w szkole i największą ilość zebranej makulatury otrzymała klasa II a oraz nagrodę pieniężną w wysokości 150 złotych,

II miejsce w szkole zajęła klasa V a  oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych, natomiast III miejsce zajęła klasa VI oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy.

Rozstrzygnięty również zostały konkursy Szkolnego Koła PCK, z którego uczennice

klasy III A: Julia Połomska oraz Dominika Bartkowska wzięły udział w Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia oraz Konkursie Wiedzy o AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową – uczennice otrzymały dyplomy uznania oraz słodki upominek wraz z kubkami.

Julia Połomska uczestniczyła również w dodatkowym konkursie o zdrowym żywieniu organizowanym w trakcie Olimpiady, w którym uzyskała III miejsce oraz nagrodę książkową.

Do konkursu pod tytułem ” Drzewa – architekci krajobrazu i świadkowie historii” organizowanego przez WODN w Elblągu przystąpiły:

Suchocka Zuzanna – klasa III B

Szustkowska Natalia – klasa III A

Ostrowska Martyna – klasa VII

Skocka Julia – klasa VIII

Jankowska Milena – klasa VIII

Uczennice otrzymały nagrody książkowe oraz filmy edukacyjne na DVD.

Pani Dyrektor Katarzyna Pukalska za wkład i wysiłek  włożony w rozwój szkoły zgodnie z mottem ” Żyj w zgodzie z naturą, bądź wrażliwy na piękno i otwarty na wiedzę ” otrzymała Dyplom Uznania oraz Podziękowania od fundacji Nasza Ziemia oraz firm współpracujących ze szkołą.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy.