8 MARCA W NASZEJ SZKOLE

Szczęścia, zdrowia, pomyślności, dużo radości i spełnienia marzeń…… i wiele innych ciepłych słów życzyli mężczyźni i chłopcy w dniu 8 marca wszystkim Paniom i Koleżankom. Kobiety, te starsze i te młodsze, zostały obdarowane słodkościami i kwiatkami, by ten dzień był choć trochę inny od zwykłej szkolnej codzienności. Męska część samorządu uczniowskiego wręczyła wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole symboliczny wiosenny kwiatek i złożyła serdeczne życzenia.

Z inicjatywy naszego samorządu szkolnego na jednej z lekcji odbył się konkurs Kahoot pt: „Kobiety”, w którym rywalizowały 2 – osobowe męskie drużyny z klas od V do  III gimnazjum. Zwyciężyli przedstawiciele klasy VIII ( Adrian Ćwikliński i Jakub Sarbiewski), na drugim miejscu znaleźli się przedstawiciele klasy III B (Krystian Ćwikliński i  Marcin Kopaczewski ), natomiast trzecie miejsce wywalczyli uczniowie klasy VI (Kacper Skonieczka i Marcin Żuchowski).

Tego dnia SU przeprowadził też głosowanie na „Najsympatyczniejszą dziewczynę” w naszej szkole. W kategorii klas I-III ten zaszczytny tytuł otrzymała Alicja Iwankowska z klasy I, w kasach IV-VI najsympatyczniejszą została Amelia Bukowska z klasy Va, zaś w najstarszej grupie tytuł ten otrzymała Zofia Grzonkowska z klasy III B. Gratulujemy wszystkim  trzem dziewczętom!

Na zakończenie dnia odbył się apel, na którym podsumowano konkursy, a wszystkim nagrodzonym pogratulowała pani dyrektor, wręczając dyplomy i upominki. Podziękowała również w imieniu wszystkich pań za miłe życzenia i upominki, życząc miłego weekendu.